The Hockey Pages - RobSpijker.NL
 
 National Hockey League
 The Stanley Cup
 Stanley Cup Winnaars
 NHL Uitslagen
 Calgary Flames
 Edmonton Oilers
 Montreal Canadiens
 Ottawa Senators
 Toronto Maple Leafs
 Vancouver Canucks
 
 Uitslagen
 OS  Medailles en Podium
 WK Medailles en Podium
 EK  Medailles en Podium
 
 Amstel Tijgers Amsterdam
 Kampioenen
 
 Maurice Richard
 
 Spelregels
 IIHF Spelregelboek 2018
 Straffen
 
 Hockey Hall of Fame
 99 Blue Jay Way
 
 
2019 IIHF World Championship Divisie I groep A

gehouden van 29 april tot en met 5 mei in Astana , Kazachstan
 
Uitslagen
Datum Thuis UitPeriodestandenOTPSHUitslag
29-04-2019 Hongarije Zuid Korea1-10-20-21 - 5
29-04-2019 Litouwen Wit Rusland2-30-01-13 - 4
29-04-2019 SloveniŽ Kazachstan0-32-00-02 - 3
30-04-2019 Zuid Korea SloveniŽ1-33-01-05 - 3
30-04-2019 Wit Rusland Hongarije1-01-01-13 - 1
01-05-2019 Kazachstan Litouwen1-01-01-13 - 1
02-05-2019 Litouwen Hongarije1-20-20-01 - 4
02-05-2019 Wit Rusland SloveniŽ1-00-03-14 - 1
02-05-2019 Zuid Korea Kazachstan0-20-11-11 - 4
03-05-2019 Hongarije SloveniŽ0-10-30-20 - 6
04-05-2019 Zuid Korea Litouwen0-10-01-11 - 2
04-05-2019 Kazachstan Wit Rusland2-00-10-11-03 - 2
05-05-2019 SloveniŽ Litouwen2-04-03-09 - 0
05-05-2019 Wit Rusland Zuid Korea1-00-10-31 - 4
05-05-2019 Kazachstan Hongarije0-01-02-13 - 1
 
Stand
Nr  LandGespeeldWinstOT
Winst
VerliesOT VerliesPuntenVoorTegen+/-
1 Kazachstan54100141679
2 Wit Rusland530111014122
3 Zuid Korea53020916115
4 SloveniŽ52030621129
5 Hongarije510403718-11
6 Litouwen510403721-14
 
Topscorers
Plaats Land NaamDoelpuntAssistPunten
1 Jan Drozg527
2 Sangwook Kim437
3 Geoff Platt347
4 Anze Kopitar257
5 Sanghoon Shin606
6 Nikita Mikhailis426
7 Artyom Demkov325
 Robert Sabolic325
9 Kisung Kim235
10 Darren Dietz145
 
 
 
2019 IIHF World Championship Divisie I groep B

gehouden van 28 april tot en met 4 mei in Tallinn , Estland
 
Uitslagen
Datum Thuis UitPeriodestandenOTPSHUitslag
28-04-2019 OekraÔne Japan1-21-10-02 - 3
28-04-2019 RoemeniŽ Estland2-00-21-10-01-04 - 3
28-04-2019 Nederland Polen1-10-20-51 - 8
29-04-2019 Japan RoemeniŽ2-00-20-12 - 3
29-04-2019 Polen OekraÔne2-14-11-17 - 3
29-04-2019 Estland Nederland1-02-11-04 - 1
01-05-2019 Nederland OekraÔne0-11-40-31 - 8
01-05-2019 Japan Estland4-10-01-15 - 2
01-05-2019 Polen RoemeniŽ0-10-02-10-12 - 3
02-05-2019 Japan Nederland0-10-12-12 - 3
02-05-2019 OekraÔne RoemeniŽ0-21-10-21 - 5
02-05-2019 Estland Polen0-10-02-22 - 3
04-05-2019 RoemeniŽ Nederland1-01-11-03 - 1
04-05-2019 Polen Japan1-14-02-37 - 4
04-05-2019 Estland OekraÔne1-31-01-01-04 - 3
 
Stand
Nr  LandGespeeldWinstOT
Winst
VerliesOT VerliesPuntenVoorTegen+/-
1 RoemeniŽ53200131899
2 Polen5400113271314
3 Japan5203061617-1
4 Estland5112161516-1
5 OekraÔne5103141720-3
6 Nederland510403725-18
 
 
 
Topscorers
Plaats Land NaamDoelpuntAssistPunten 
1 Damian Kapica6410
2 Vitali Lyalka617
 Filip Komorski617
4 Andri Mikhnov257
5 Bartlomiej Neupauer336
6 Pavlo Borysenko246
 Andrei Makrov246
8 Hiroto Sato156
9 Marcin Kolusz066
10 Yushi Nakayashiki415
 Robert Rooba415
 
Team Nederland - Spelers en statistieken
#POS Naam ClubGDAPM
5D Giovanni Vogelaar Tilburg Trappers21230
13D Steven Mason SC Rapperswil-Jona511214
6D Ernesto Klem Unis Flyers Heerenveen51124
3F Joey Oosterveld Cairox HIJS Hokij Den Haag51122
22F Danny Stempher Tilburg Trappers21122
7F Reno de Hondt Tilburg Trappers21012
16F Levi Boer Cairox HIJS Hokij Den Haag51010
15F Jasper Nordemann Unis Flyers Heerenveen50112
9F Bartek Bison Bismarck Bobcats50110
14F Thomas Borgman Zoetermeer Panters50006
4D Ryan Collier Tilburg Trappers20004
11D Evo Suurhoff Ahoud Devils Nijmegen50004
23F Lars den Edel Casper Coyotes50004
12D Stijn Knoop Cairox HIJS Hokij Den Haag50002
17F Jord Smit Microz Eaters Limburg50002
27F Dennis Sikma Unis Flyers Heerenveen50002
8D Rick van Haren Microz Eaters Limburg50000
18F Kai Willems Bulldogs LiŤge50000
24D Niels van der Vossen Unis Flyers Heerenveen50000
26D Jordy Verkiel Tilburg Trappers20000
29G Martijn Oosterwijk Visby-Roma HK40000
30G Tomislav Hrelja Cairox HIJS Hokij Den Haag50000
 #= Rugnummer van de speler G  = Aantal westrijden gespeeld
 POS= Positie van de speler D  = Aantal doelpunten
 Naam= Naam van de speler A  = Aantal assists
 Club= Afgelopen seizoen gespeeld bij P  = Totaal aantal punten
  M  = Aantal strafminuten
Teambegeleiding
 Naam Functie
 Doug Mason Coach
 Michael Nason Assistent coach
 Jeroen Zwaanswijk Teammanager
 Mike Ninaber Materiaal manager
 Bert Simons Materiaal manager
 Richard van Delft Fysiotherapeut
 
 
 
2019 IIHF World Championship Divisie II groep A

gespeeld van 21 tot en met 27 april in Belgrado , ServiŽ
 
Uitslagen
Datum Thuis UitPeriodestandenOTPSHUitslag
09-04-2019 Spanje China2-11-12-15 - 3
09-04-2019 AustraliŽ BelgiŽ3-00-20-10-13 - 4
09-04-2019 ServiŽ KroatiŽ1-11-01-03 - 1
10-04-2019 BelgiŽ Spanje0-21-01-22 - 4
10-04-2019 KroatiŽ China2-03-02-07 - 0
10-04-2019 AustraliŽ ServiŽ2-11-00-13 - 2
12-04-2019 KroatiŽ BelgiŽ2-01-22-05 - 2
12-04-2019 AustraliŽ Spanje1-02-01-04 - 0
12-04-2019 ServiŽ China1-21-34-06 - 5
13-04-2019 China AustraliŽ0-02-10-22 - 3
13-04-2019 Spanje KroatiŽ1-01-21-10-00-13 - 4
13-04-2019 BelgiŽ ServiŽ1-20-22-23 - 6
15-04-2019 KroatiŽ AustraliŽ1-01-10-02 - 1
15-04-2019 China BelgiŽ1-02-01-04 - 0
15-04-2019 ServiŽ Spanje1-00-11-10-01-03 - 2
 
Stand
Nr  LandGespeeldWinstOT
Winst
VerliesOT VerliesPuntenVoorTegen+/-
1 ServiŽ531101120146
2 KroatiŽ531101119910
3 AustraliŽ530111014104
4 Spanje5201281416-2
5 China5104031421-7
6 BelgiŽ5014021122-11
 
Topscorers
Plaats Land NaamDoelpuntAssistPunten
1 Bryan Kolodziejczyk279
2 Ivan Jankovic358
3 Sam Verelst437
4 Marko Sakic426
5 Shaone Morrisonn246
6 Alejandro Carbonell156
 Mirko Djumic156
8 Josef Rezek415
9 Aleksa Lukovic325
 Marko Sretovic325
 
 
 
2019 IIHF World Championship Divisie II groep B

gespeeld van 21 tot en met 27 april in Mexico Stad , Mexico
 
Uitslagen
Datum Thuis UitPeriodestandenOTPSHUitslag
21-04-2019 Israel IJsland2-12-12-16 - 3
21-04-2019 GeorgiŽ Noord Korea2-22-30-44 - 9
21-04-2019 Nieuw Zeeland Mexico4-13-10-07 - 2
22-04-2019 IJsland Noord Korea4-03-01-08 - 0
22-04-2019 Nieuw Zeeland Israel1-10-22-23 - 5
22-04-2019 Mexico GeorgiŽ1-10-11-12 - 3
24-04-2019 Nieuw Zeeland GeorgiŽ2-22-02-06 - 2
24-04-2019 Israel Noord Korea2-14-13-19 - 3
24-04-2019 IJsland Mexico2-06-10-08 - 1
26-04-2019 Noord Korea Nieuw Zeeland3-21-21-45 - 8
26-04-2019 GeorgiŽ IJsland2-32-02-06 - 3
26-04-2019 Mexico Israel3-10-31-00-14 - 5
27-04-2019 Israel GeorgiŽ2-14-01-27 - 3
27-04-2019 IJsland Nieuw Zeeland2-02-00-24 - 2
27-04-2019 Noord Korea Mexico1-40-11-32 - 8
 
Stand
Nr  LandGespeeldWinstOT
Winst
VerliesOT VerliesPuntenVoorTegen+/-
1 Israel5410014321616
2 IJsland530209261511
3 Nieuw Zeeland53020926188
4 GeorgiŽ5203061827-9
5 Mexico5103141725-8
5 Noord Korea5104031937-18
 
Topscorers
Plaats Land NaamDoelpuntAssistPunten
1 Eliezer Sherbatov7815
2 Evgeni Kozhevnikov5914
3 Sergei Frenkel6511
4 Matthew Schneider5510
5 Hector Majul639
6 Chun Rim Hong628
 Miloslav Racansky628
8 Axel Orongan358
 Robert Sigurdsson358
10 Oliver Obolgogiani268
 
 
 
2019 IIHF World Championship Divisie III

gespeeld van 22 tot en met 28 april in Sofia , Bulgarije
 
Uitslagen
Datum Thuis UitPeriodestandenOTPSHUitslag
22-04-2019 Turkije Luxemburg0-11-01-22 - 3
22-04-2019 Turkmenistan Taiwan0-00-34-10-14 - 5
22-04-2019 Bulgarije Zuid Afrika7-11-14-012 - 2
23-04-2019 Zuid Afrika Turkmenistan0-21-31-22 - 7
23-04-2019 Luxemburg Taiwan0-03-21-34 - 5
23-04-2019 Bulgarije Turkije0-03-00-13 - 1
25-04-2019 Luxemburg Zuid Afrika1-13-01-15 - 2
25-04-2019 Turkije Taiwan0-23-24-07 - 4
25-04-2019 Bulgarije Turkmenistan2-02-22-06 - 2
26-04-2019 Zuid Afrika Turkije2-11-20-33 - 6
26-04-2019 Turkmenistan Luxemburg0-23-11-04 - 3
26-04-2019 Taiwan Bulgarije1-11-60-42 - 11
28-04-2019 Turkije Turkmenistan0-12-13-25 - 4
28-04-2019 Taiwan Zuid Afrika1-22-44-37 - 9
28-04-2019 Luxemburg Bulgarije0-40-10-20 - 7
 
Stand
Nr  LandGespeeldWinstOT
Winst
VerliesOT VerliesPuntenVoorTegen+/-
1 Bulgarije550001539732
2 Turkije53020921174
3 Turkmenistan52021721210
4 Luxemburg5203061520-5
5 Taiwan5113052335-12
6 Zuid Afrika5104031837-19
 
Topscorers
Plaats Land NaamDoelpuntAssistPunten
1 Miroslav Vasilev10616
2 To Weng7815
3 Ivan Hodulov10414
4 Hung-Ju Lin5712
5 Martin Boyadjiev279
 Yen-Lin Shen279
7 Stanislav Muhachev538
8 Alexei Yotov358
9 Begench Dovletmyradov437
10 Colm Cannon347
 Uthman Samaai347
 Aleksandr Vahovskiy347
 
 
 
2019 IIHF World Championship Divisie III kwalificatie

gespeeld van 31 maart tot en met 6 april in Abu Dhabi , Verenigde Arabische Emiraten
 
Uitslagen
Datum Thuis UitPeriodestandenOTPSHUitslag
31-03-2019 BosniŽ en Herzegovina Thailand4-10-10-20-00-14 - 5
31-03-2019 KirgiziŽ Koeweit0 - 5 *
31-03-2019 Ver Arabische Emiraten Hong Kong5-06-00-111 - 1
01-04-2019 Hong Kong Koeweit4-12-06-112 - 2
01-04-2019 Thailand KirgiziŽ5 - 0 *
01-04-2019 BosniŽ en Herzegovina Ver Arabische Emiraten0-31-62-13 - 10
03-04-2019 BosniŽ en Herzegovina KirgiziŽ5 - 0 *
03-04-2019 Hong Kong Thailand0-33-23-06 - 5
03-04-2019 Ver Arabische Emiraten Koeweit5-08-00-113 - 1
04-04-2019 KirgiziŽ Hong Kong0 - 5 *
04-04-2019 Koeweit BosniŽ en Herzegovina0-20-30-40 - 9
04-04-2019 Thailand Ver Arabische Emiraten1-41-30-12 - 8
06-04-2019 Koeweit Thailand0-01-40-51 - 9
06-04-2019 Hong Kong BosniŽ en Herzegovina3-01-03-07 - 0
06-04-2019 Ver Arabische Emiraten KirgiziŽ2-31-01-44 - 7
* = Nadat KirgiziŽ de eerste vier wedstrijden had gewonnen met respectievelijk 14Ė0, 6Ė2, 14Ė3, en 8Ė3 bleek dat zij een niet
     speelgerechtigde speler hadden opgesteld. Hierop werden de uitslagen van deze wedstrijden omgezet in reglementair verlies met 5-0.
 
Stand
Nr  LandGespeeldWinstOT
Winst
VerliesOT VerliesPuntenVoorTegen+/-
1 Verenigde Arabische Emiraten5401012461432
2 Hong Kong5401012311813
3 Thailand52120826197
4 BosniŽ en Herzegovina5202172122-1
5 Koeweit510403943-34
6 KirgiziŽ510403724-17
 
Topscorers
Plaats Land NaamDoelpuntAssistPunten
1 Artur Zainutdinov13518
2 Juma al Dhaheri6814
3 Khalifa al Mahrooqi6410
4 Hideki Nagayama3710
5 Mirza Omer2810
6 Shin Ming Jasper Tang369
7 Mohamed Alkaabi628
8 Artsiom Karkotski448
9 Ka Ho Wong358
10 Siu Him Kan437